Mitsubishi Robots
MELFA SafePlus oferuje "bezpieczne, współpracujące aplikacje robocze"
Wysokowydajne roboty nowej generacji
Dzisiejszych producentów czekają znaczące zmiany spowodowane szybką ewolucją potrzeb użytkowników, zmierzającą do rozszerzenia asortymentu produktów przy jednoczesnym skróceniu czasu wprowadzania na rynek.
Już nie wystarczy, aby robot przemysłowy wykonywał tylko jedno zadanie. Dzisiaj przemysł domaga się robotów o zdolnościach i elastyczności do obsługi bardziej wyrafinowanych zadań. Seria MELFA FR oferuje nowe, bardziej inteligentne rozwiązania, które wspierają najnowsze technologie wytwarzania, oferując prostsze podejście do zaawansowanej i elastycznej produkcji.
Inteligentne funkcje następnej generacji ułatwiają wykonywanie prac, które zawsze opierały się automatyzacji. MELFA SafePlus oferuje "bezpieczne, współpracujące aplikacje robocze", pozwalając robotom i ludziom pracować przy wysokim poziomem bezpieczeństwa, zapewniając jednocześnie dużą prędkość i wysoką wydajność. Funkcje integracji "FA-IT", które dostępne są we wszystkich produktach automatyki Mitsubishi Electric, oferują maksymalną wydajność, funkcjonalność i łatwość obsługi, wspierając w ten sposób najnowsze technologie produkcyjne.
Robotnik